Karloveská Klubovňa

Naše jedlo

Našou túžbou je pripravovať chutné a kvalitné jedlo. Preto sa o kuchyňu a vaše chuťové poháriky bude starať jeden z top slovenských šéfkuchárov, Tomáš Sika.

Ak ste vyznávačom domácej kuchyne, určite Vás potešíme. Paprikáš z kuracieho stehna s maslovými haluškami a s pažítkou? Prisahali by ste, že v kuchyni ho práve uvarila Vaša babička.

Alebo čo také pečené špikové kosti s chrenom, bylinkami a hriankami? Kedy ste ich mali naposledy?

A môžeme vám zaručiť, že naše čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. Sú také výborné, že zrazu zistíte, že jete už štvrtý!

Ponuka burgrov

Dvojitý burger Klubovňa (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
hovädzie mäso, majonéza, BBQ, slanina, čedar, červená cibuľa, ľadový šalát, kyslá uhorka
príloha / dip: hranolky / BBQ

Burger s trhaným hovädzím* (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
chuck roll, slanina, čedar, volské oko, jalapeño, nakladaná cibuľa príloha / dip: hranolky / majonéza z údenej papriky

Dvojitý čiken Burger (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
vyprážané kuracie stehno, majonéza, gouda, červená cibuľa, coleslaw príloha / dip: hranolky / domáci kečup

Hot-Dog Klubovňa (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 12)
grilované cigáro, majonéza, čedar, červená cibuľa, príloha / dip: cibuľové krúžky / coleslaw / čili majonéza

Naše pivo

V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po našu špecialitku – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj.

Navyše ponúkame aj naše unikátne vlastné pivo Klubovňácku 11°. Uvarili sme ho aj s vami! Aby sme zistili, aké pivo chcete v Klubovniach piť, spravili sme veľký pivný prieskum. Na základe výsledkov sme uvarili tri vzorky. A potom sme vylepšovali, upravovali, ochutnávali a uvarili ďalšie tri. Tie už ochutnávali, porovnávali a vyberali z nich tú najlepšiu odborníci zo sveta piva spolu s vami, našimi zákazníkmi a vernými milovníkmi piva. Výsledkom je Klubovňácka 11°. Pivo, ktoré môžete ochutnať iba v našich Klubovniach.

Na každom kroku udržujeme pivo pri ideálnej teplote 7 – 10˚C. na to nám slúži moderná a transparentná tankovňa a sudovňa, t.j. presklená chladiacia miestnosť, v ktorej sú zabezpečené ideálne teplotné podmienky pre pivo.

Centrálna Klubovňa má vlastný otvorený gril, pec a dokonca máme aj vlastnú údiareň. Na pravom bukovom dreve grilujeme a údime klobásky, rebrá, steaky, ryby.

Karloveská Klubovňa

Jurigovo nám. 1, 841 04 Bratislava