The Dubliner Irish Pub

The Dubliner Irish Pub

Ak sa zastavíte nie len na tradičný čapovaný Guinness alebo dobre vychladené pivo, ponúkneme Vám k nemu domáce pomazánky s čerstvo upečeným chlebom. Tým, ktorí vyhľadávajú gurmánske zážitky ponúkame legendárny tatársky biftek s čerstvými hriankami, prepečené dobre namarinované rebrá alebo vyhľadávané steaky. Nadšencom nových chutí odporúčame našu tradičnú írsku kuchyňu, na ktorú chodia ľudia z celého sveta.

Viac
Páni Baklažáni

Páni Baklažáni

Ak hľadáte naozaj delikatesu medzi burgrami s prívlastkom “ zdravé a chutné”, PÁNI BAKLAŽÁNI sú tu pre vás. Náš mega vege burger uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov a navyše nebude potrebné mať výčitky svedomia. Kvalitné a čerstvé 100% rastlinné ingrediencie uspokoja vaše chuťové poháriky, nasýtia žalúdok a telu dodajú množstvo živín potrebných pre tvorbu energie, vitality a udržanie zdravia. Ponúkame aj burger v bezlepkovej verzii a u všetkých máte na výber medzi samostatným burgrom a burgrom menu, kde k burgru dostanete ešte chutné opekané zemiaky, extra šalátovú zeleninku a extra domácu salsu. Zastavte sa, pretože ako sa vraví, jeden krát skúsiť, je lepšie, ako sto krát počuť. Viac info o nás nájdete na stránke, alebo na našom čísle 0949558333. Tešíme sa na Vás

Viac
Jump Street

Jump Street

Aj streetfood sa dá robiť so štýlom! Najdôležitejšie je vkladať radosť do všetkého, čo robíš — a o jedle to platí dvojnásobne. Preto ťa radi privítame u nás v JUMP STREET. Na mieste, kde si môžeš vychutnať zlatý hamburger a jesť ho v čiernych rukavičkách jak pán. Na mieste, kde sa môžeš najesť nielen prvotriedneho jedla, ale si aj užívať prvotriedny servis a killer dizajn. Lebo áno, nielen brady, kockované košele a bicykle, ale aj fashion dokáže kráčať ruka v ruke s dobrým street foodom. Príď sa presvedčiť.

Viac