Farmamarket Bistro

Farmamarket Bistro

FARMAMARKET BISTRO, malé útulné bistro v centre mesta Žilina vám ponúka denne dve varené jedlá, stálu ponuku z domácich dobrôt, kvalitnú kávičku a iné vybrané produkty z našich obchodíkov. Všetko, čo nájdete v našej ponuke, je z našich DOMÁCICH POCTIVÝCH POTRAVÍN. Od mäska, cestovín, pečiva, všetkých pochutín, omáčok, naše koreniny bez glutamánu a bez soli. Zaručujeme, že u nás nenájdete žiadne polotovary ani lacné suroviny. Chceme variť chutne, jednoducho no najmä VÝŽIVNE!!! 

Viac
Special Junior Pub

Special Junior Pub

Priestory reštaurácie tvoria prepojenie pizzerie a pivárne v jednom. Nachádza sa blízko centra Žiliny na sídlisku Hliny 7. V ponuke je obľúbená a vyhľadávaná pizza, ale aj široká ponuka pivárskych špecialít, grilovaných chuťoviek, bežných jedál a pravidelné denné menu. Kvalitné a čerstvé suroviny pri príprave jedál sú našou devízou a pozitívnou vizitkou. Nájdete u nás viacero druhov čapovaných pív a ak si k tomu doprajete naše vychýrené pivárske chuťovky, o príjemné posedenie máte postarané. Z pivnej ponuky vám smäd u nás zaženú české a slovenské pivá Plzenský Prazdroj, Staropramen, Pernštejn alebo Zlatý Bažant.  

Viac
Piváreň Máj

Piváreň Máj

Piváreň Máj ponúka široký výber obľúbených pív z pivovarov Staropramen, Pernštejn, Pilsner Urquell a Budweiser.
Môžete si tu vychutnať aj skvelé jedlá. Pripravujeme denné obedové menu i jedlá na objednávku vrátane rôznych pivárskych pochúťok a hamburgerov. Špecialitou podniku je vynikajúca pizza, ktorá patrí k najväčším a najchutnejším v Žiline. Okrem desiatok druhov pizze pripravujeme aj pizza tyčinky a pizza sendviče. Rozvoz pizze v Žiline i okolí je úplnou samozrejmosťou.
Pivo a všetky jedlá si môžete vychutnať aj na novootvorenej letnej terase priamo pod korunami stromov. Rodičia, ale najmä naši najmenší návštevníci určite ocenia aj úplne nové detské ihrisko postavené z kvalitných materiálov s vysokým dôrazom na bezpečnosť.

Viac