Petržalská Klubovňa

Naše jedlo

V každej Klubovni si dávame extra záležať na chutnom a kvalitnom jedle. Preto sa o kuchyňu a vaše chuťové poháriky stará jeden z top slovenských šéfkuchárov, Tomáš Sika, ktorý má pod palcom kuchyne v celej klubovňáckej sieti. Spolu so svojím tímom spravili z jedálneho lístku zbierku poézie.

Ak ste vyznávačom domácej kuchyne, určite Vás potešíme. Denne pečená čerstvá sekaná so zemiakmi dusenými v smotane s čerstvým kôprom a vaječným žĺtkom? Prisahali by ste, že ju práve uvarila Vaša babička 🙂

A môžeme vám zaručiť, že naše čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. Sú také výborné, že zrazu zistíte, že jete už štvrtý!

Ponuka burgrov

Dvojitý burger Klubovňa (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
hovädzie mäso, majonéza, BBQ, slanina, čedar, červená cibuľa, ľadový šalát, kyslá uhorka
príloha / dip: hranolky / BBQ

Burger s trhaným hovädzím* (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
chuck roll, slanina, čedar, volské oko, jalapeño, nakladaná cibuľa príloha / dip: hranolky / majonéza z údenej papriky

Dvojitý čiken Burger (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12)
vyprážané kuracie stehno, majonéza, gouda, červená cibuľa, coleslaw príloha / dip: hranolky / domáci kečup

Hot-Dog Klubovňa (obsahuje: 1, 3, 6, 7, 10, 12)
grilované cigáro, majonéza, čedar, červená cibuľa, príloha / dip: cibuľové krúžky / coleslaw / čili majonéza

Naše pivo

V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po našu špecialitu – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj.

Zlatý Bažant vám do Klubovne vozíme v tepelne izolovanej cisterne priamo z pivovaru. Potom ho prečerpáme do pivných vakov v našich krásnych moderných nerezových tankoch. Práve vďaka tankovej technológii, ktorú využívame ako jediná prevádzka na Slovensku, vám Zlatý Bažant podávame vždy čerstvý a v 100% kvalite.

Na každom kroku udržujeme pivo pri ideálnej teplote 7 – 10˚C. Na to nám slúži moderná a transparentná tankovňa a sudovňa, t.j. presklená chladiacia miestnosť, v ktorej sú zabezpečené ideálne teplotné podmienky pre pivo.

Petržalská Klubovňa

Starohájska 2, 85102 Bratislava
menucka.sk/petrzalskaklubovna