Piváreň Bokovka Trnava

Rodinná reštaurácia Piváreň Bokovka v Trnave s tradíciou, ktorá splní očakávania aj náročných zákazníkov. Priestory reštaurácie sú v industriálnom štýle, napriek masívnym stolom a štýlovým doplnkom je na každom detaile vidieť snahu majiteľky a celého tímu vytvoriť jedinečný priestor s výbornou gastronómiou.

Menu nemá veľa zbytočných strán, ale je v ňom obsiahnuté naozaj všetko. Od tradičnej slovenskej kuchyne, cez pizzu až po populárne burgre. Bokovka je miesto kde si dáte „poriadne“ pivo a burger, ale aj poctivé halušky či taliansku kuchyňu. Na kvalitu jedla sa môžete spoľahnúť, reštaurácia Bokovka ju spĺňa aj v najmenších detailoch. V kuchyni si vyrábajú vlastné domáce cestoviny, brioškové žemle na burgre a dokonca aj čerstvé kváskové pizza cesto je pripravované denne z kvalitnej talianskej múky. Spoľahnúť sa môžete taktiež na kvalitné mäso dodávané z farmy neďaleko Trnavy.

Tu si vyberie naozaj každý! Zabavíte sa pri sledovaní furbalových zápasov alebo pri stolnom futbale. Piváreň Bokovka je miesto pre všetkých, ako pre rodiny s deťmi tak i pre firemné stretnutia, či klasický večer s priateľmi.

Ďalšou veľkou výhodou reštaurácie je poloha. Nachádza sa v exteriéri nákupného centra City Aréna a v tesnej blízkosti historického centra Trnavy. Poteší vás určite aj bezplatné parkovanie v podzemnej garáži.

Menučka.sk – denné menu na jeden klik

Otváracie hodiny:

Pondelok: 11:00-22:00

Utorok: 11:00-23:00

Streda: 11:00-00:00

Štvrtok: 11:00-00:00

Piatok: 11:00-01:00

Sobota: 11:00-01:00

Nedeľa: 11:00-22:00