Senátor Pub Tvrdošín

Senator Pub vás srdečne privíta v  srdci malebného Tvrdošína. S kapacitou 50 miest v útulnom a vkusne zariadenom interiéri a ďalšími 30 miestami vonku v našom pohodlne zariadenom exteriéri, si môžete vybrať ten správny kútik pre vaše jedinečné gastronomické dobrodružstvo nielen cez týždeň, ale aj cez víkend.
Naša kuchyňa je skutočnou symfóniou chutí, kde si môžete pochutnať na širokej škále delikatesných pokrmov. Pre milovníkov jednoduchosti a autenticity ponúkame výber z najlepších burgerov, ktoré zaručene potešia vaše chuťové poháriky.
Senátor Pub Tvrdošín je pre tých, ktorí túžia po štipke grilovanej slasti, nechýbajú v našej ponuke jedlá z grilu, kde sa kombinujú čerstvé suroviny s kúzelníckymi kúskami našich kuchárov. Milovníci tradičných slovenských pokrmov sa môžu tešiť na autentické chuťové zážitky.

A na záver, aby ste si mohli vychutnať dokonalú bodku za jedlom, ponúkame bohatý výber dezertov, ktoré vás určite potešia a doprajú vám ten správny záver vášho gastronomického zážitku. V ponuke nájdete aj denné menu, ktoré ulahodí takisto ako aj stála ponuka jedál.

Príďte  k nám a nechajte sa unášať príjemnou atmosférou v Senátor Pub Tvrdošín.

Otváracia doba:

pondelok:    ZATVORENÉ
utorok:  9:00 – 21:00
streda:  9:00 – 21:00
štvrtok:  9:00 – 21:00
piatok:   9:00 –   0:00
sobota: 11:00 –  0:00
nedeľa: 11:00 – 21:00

Menučka.sk – denné menu na jeden klik